VICEVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobri vicevi hahahahaha

3 posters

Go down

dobri vicevi hahahahaha Empty dobri vicevi hahahahaha

Post  sp123 Mon Nov 28, 2011 2:18 pm

Perica se dere iz bašte:
\"Mama, mama neka grozna krtica nam uništava baštu ! \"
\"Ubi je, zakolji je, spali je, baci je u reku ! \"
Posle deset minuta, mama upita pericu:
\"Jesi li ubio onu krticu ? \"
-\"Ne \" - odgovara perica
-\"Zaklao ? \"
-\"Gore od toga \'\'
-\"Zapalio ? \"
-\"Još gore od toga \"
-\"Bacio u reku !? \"
-\"Ne, živu sam je zakopao. \"


Bosanac radio ko pilot, i zovu ga iz kontrolnog tornja- Molimo Vas recite nam Vašu visinu i položaj?
- Metar i osamdeset, sjedim.

Igraju B i H i Brazil utakmicu i Ronaldinjo sutira slobodan udarac,a Bosanci u zivom zidu se okrenuli prema golu.Golman vice \"sta to radite,okrenite se prema lopti\", a mujo ce \"ma suti bolan,ocemo i mi da vidimo gol\".
sp123
sp123

Posts : 16
Join date : 2011-11-28

Back to top Go down

dobri vicevi hahahahaha Empty Re: dobri vicevi hahahahaha

Post  sewde Tue Nov 29, 2011 2:20 pm

hahahahahaha
cak noris je izbacio kucu kroz prozor Very Happy
sewde
sewde

Posts : 15
Join date : 2011-11-29

Back to top Go down

dobri vicevi hahahahaha Empty Re: dobri vicevi hahahahaha

Post  mirko Tue Feb 14, 2012 5:42 pm

Jedan bračni par odlučio se ove zime provesti tjedan dana u južnim krajevima. Iz poslovnih razloga muž je otputovao jedan dan prije svoje žene. Kada je stigao, ušao je u hotelsku sobu, izvadio svoj laptop i odmah poslao mail svojoj ženi. Međutim u E-mail adresi izostavio je jedno slovo tako daje mail stigao udovici koja je upravo pokopala svoga muža. Ta ista upravo je pregledala svoju postu, kako bi eventualno pročitala sućuti svojih prijatelja i poznanika... Kada njen sin ulazi u sobu vidi svoju majku kako onesvješćena leži na podu. Njegov pogled pada na monitor gdje stoji:

Za: moju preostalu ženu

Od: njenog prerano otputovalog muža

Predmet: stigao sam

Najdraža, upravo sam stigao. Već sam se snašao i vidim da je sve spremno za tvoj sutrašnji dolazak!

Želim ti lijep put i očekujem te.

S ljubavlju tvoj muž!

P.S. Pakleno je vruće ovdje dole!!!
mirko
mirko

Posts : 15
Join date : 2011-11-27

Back to top Go down

dobri vicevi hahahahaha Empty Re: dobri vicevi hahahahaha

Post  sp123 Tue Feb 14, 2012 5:46 pm

mirko wrote:Jedan bračni par odlučio se ove zime provesti tjedan dana u južnim krajevima. Iz poslovnih razloga muž je otputovao jedan dan prije svoje žene. Kada je stigao, ušao je u hotelsku sobu, izvadio svoj laptop i odmah poslao mail svojoj ženi. Međutim u E-mail adresi izostavio je jedno slovo tako daje mail stigao udovici koja je upravo pokopala svoga muža. Ta ista upravo je pregledala svoju postu, kako bi eventualno pročitala sućuti svojih prijatelja i poznanika... Kada njen sin ulazi u sobu vidi svoju majku kako onesvješćena leži na podu. Njegov pogled pada na monitor gdje stoji:

Za: moju preostalu ženu

Od: njenog prerano otputovalog muža

Predmet: stigao sam

Najdraža, upravo sam stigao. Već sam se snašao i vidim da je sve spremno za tvoj sutrašnji dolazak!

Želim ti lijep put i očekujem te.

S ljubavlju tvoj muž!

P.S. Pakleno je vruće ovdje dole!!!

crnjak! lol! lol! lol!
sp123
sp123

Posts : 16
Join date : 2011-11-28

Back to top Go down

dobri vicevi hahahahaha Empty Re: dobri vicevi hahahahaha

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum